• Amber Down Duvet 200x220

  Lek18.990,00Price
  size

  Jorgan me pupla te buta pate. I pershtatshem per sezonet vjeshte-dimer.

  • Permasa 200x220. Trashesia e jorganit eshte ideale per sezonin e dimrit. Eshte i lehte dhe komod per nje gjume te qete. 

  Na gjeni ne... 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

  © Te gjitha te drejtat e rezervuara nga Amber.