Amber Microfiber Pillow

Lek2.990,00Price
 • Mbushja microfiber.
 • Lehtesisht e pershtatshme me ju.
 • Antialergjike.
 • Mund te lahet ne lavatrice ne 30 grade.
 • Ideal per personat qe flene ne ane dhe ne stomak.
 • Kellefi pambuk.

  Na gjeni ne... 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

  © Te gjitha te drejtat e rezervuara nga Amber.