• Amber Microfiber Duvet

  Lek12.000,00Price
  Permasa
  • Gjendet ne permasa teke 160x220  dhe dopio 200x220 cm.
  • Eshte i lehte dhe komod.
  • Ideal per sezonin e vjeshtes dhe dimrit.
  • Materiali microfiber eshte antialergjik.
  • 100% pambuk.
  • Thurje jo te shpeshta, krijojn ajrosje te mire dhe nuk lejojne djersitjen.
  • Lahet ne 30 grade ne lavatrice.
  • Hipo-alergjik.

   Na gjeni ne... 

   • Black Facebook Icon
   • Black Instagram Icon

   © Te gjitha te drejtat e rezervuara nga Amber.