Amber Gold Premium

Lek33.990,00Price
Permasa
 • Lartesia 25 cm
 • I perbere ne dy shtresa
 • Shtresa e poshtme e forte 23 cm siguron mbeshtetjen ideale te trupit.
 • Shtresa e siperme e bute 2 cm sjell relaksin dhe komfortin. Cliron presionin ne pikat kyce.
 • Dizajn i ri qe do ta dashuroni. 
 • Kellefi pa zinxhir. 

  Na gjeni ne... 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

  © Te gjitha te drejtat e rezervuara nga Amber.