• Amber Gold

  Lek33.990,00Price
  Permasa

  Amber Gold!

  Gold eshte modeli me i ri qe sjellim per Ju.

  • Lartesia 21 cm. 
  • Ergonomik.
  • Mbeshtet trupin ne tre zona komforti duke ju shperndare peshen.
  • Kellef me zinxhir. Mund te lahet lehtesisht ne lavatrice.
  • Fortesia. I Forte. 
  • Garancia. 12 vite
  • Kemi pergatitur nje oferte speciale per Ju.   

   Transport falas: Dhurata: Ulje

   • Dysheku ju vjen i shoqeruar me dhurata: jorgan & 2 jastek.
   • Transporti falas kudo te ndodheni.
   • Tani e perfitoni me 20% Ulje. 

   Na kontaktoni. Agjentet tane do t'ju ndihmojne duke ju pergjigjur cdo pyetje dhe kerkese.

  Na gjeni ne... 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

  © Te gjitha te drejtat e rezervuara nga Amber.