Kontakt

 

 

Na kontaktoni ne formen tuaj te preferuar dhe ne do tju pergjigjemi menjehere pyetjeve dhe kerkesave tuaja!

 

Hapur çdo ditë nga ora 9:00 - 21:00!

Adresa: Rruga 5 Maji, Qendra tregtare 'Concord'. Kati i dyte.

Tel: +355694044041

Gjeni komfortin ne dysheket Amber!

 

 

Dergo email:

Na gjeni ne... 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© Te gjitha te drejtat e rezervuara nga Amber.